برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع عاشورا چاپ
17/7/1395 10:36:22 AM
برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع عاشورا

مسابقات کتابخوانی عاشورا به همت معاونت فرهنگی وامورجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در سه بخش برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، به همت معاونت فرهنگی وامورجوانان اداره کل یک دوره مسابقه کتابخوانی  بصورت کتبی در 3 بخش برگزار می شود.


غلامعلی ابراهیمی معاون فرهنگی وامورجوانان اداره کل در این خصوص گفت: بخش هایی از کتاب "عاشورا" نوشته ی آیت اله مکارم شیرازی برای این مسابقه در نظر گرفته شده و سه گروه شامل جوانان، کارکنان ورزش و جوانان و هیات های ورزشی می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
وی افزود: بخش جوانان شامل جوانان 18 الی 29 سال ، کارکنان شامل کلیه کارکنان رسمی، پیمانی ،قراردادی و بازنشسته اداره کل و ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها و گروه ورزشکاران نیز شامل کلیه ورزشکاران و قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان و داوران دارای معرفی نامه از هیات های ورزشی شهرستان می شوند.

معاون فرهنگی وامورجوانان اداره کل گفت:مسابقه کتابخوانی  ازبخش 1 (شامل صفحات 41 الی 89) و بخش 5 (شامل صفحات 655 تا 691) ازکتاب عاشورا نوشته آیت اله مکارم شیرازی انجام می شود و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه  برای دانلود نسخه اینترنتی کتاب  می توانند به پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به نشانی www.esfahansport.com بخش اطلاعیه ها مراجعه نمایند.


وی نحوه دریافت سوالات مسابقه را هم از طریق نشانی پایگاه خبری اداره کل عنوان و خاطر نشان کرد: طی روزهای آتی سوالات و پاسخنامه مسابقه ازطریق سایت مذکوراطلاع رسانی می شود وشرکت کنندگان باید پاسخنامه های تکمیلی را حد اکثر تا تاریخ 20/8/95 به ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و مسئولین کمیته های فرهنگی هیات های ورزشی استان ودبیران انجمن های جوانان  تحویل دهند تا جمع آوری و به معاونت فرهنگی و امور جوانان تحویل داده شود.


ابراهیمی افزود: به 3 نفر از افراد برتر هر گروه  جوایز نفیسی اهداء می شود و در صورتی که تعداد پاسخ دهندگان بیشتر از سه نفر در هر گروه باشد، بین نفرات برتر قرعه کشی انجام می شود.


گفتنی است علیرضا کمالیان رئیس گروه فرهنگی و تربیتی اداره کل با شماره تماس 09139994585 پاسخگوی سوالات و انجام  هماهنگی های لازم با هیات های ورزشی و سمن های حوزه جوان می باشد.


نظرات شما

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

سخن روز
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / آرشیو اخبار / برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع عاشورا
پیوندها
گزارش تصویری
دوره توانمند سازی رسانه و فضای مجازی 29 مهر
مسابقات دارت کارکنان ادارات استان اصفهان گرامیداشت هفته تربیت بدنی 29 مهر
مراسم عزاداری کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در دهه دوم محرم 29 مهر
معرفی پیشکسوتان
نظرسنجی
به نظر شما سهم ورزش بانوان استان اصفهان در پوشش رسانه های استان چقدر است؟


آمار بازدید سایت