پیام تبریک روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها به مناسبت هفته تربیت بدنی چاپ
27/7/1395 11:44:24 AM
پیام تبریک روسای ادارات  ورزش و جوانان شهرستان ها به مناسبت هفته تربیت بدنی

روسای ادارات  ورزش و جوانان شهرستان های کاشان ، نجف آباد، برخوار، نطنز و آران و بیدگل هفته تربیت بدنی را تبریک گفتند.


** پیام تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان  به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی
محمد جواد سلامیان زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان گفت:امروز ورزش هر کشور نماد رشد و بالندگی آن جامعه است و ما به عنوان خادمان ورزش بر خود می بالیم که خدمتگزار سلامت همه جانبه مردم و ملتیم.
امروز ورزش یکی از نیازهای اساسی و دغدغه های مهم خانوار کاشانی است و مایه مباهات و افتخار است و خداوند سبحان را شاکر و ثناگوییم که با تلاش هایی که در جهت توسعه ورزش به صورت شبانه روزی انجام شده است موفق به این مهم شده ایم اما معتقد هستیم برای اینکه این فرصت را از دست ندهیم همت و همدلی همه مسئولین شهر و استان را می طلبد. داشتن جامعه ای پویا و شکوفا و شاد تنها در سایه سلامت جامعه است و سلامت جسم و روح افراد جامعه را ورزش با توان افزون تری فراهم می کند.
وی ضمن قدردانی از تلاش دست اندرکاران ورزش استان و شهرستان کاشان گفت:  بر خود لازم می دانم ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان اباعبدالله علیه السلام ، هفته تربیت بدنی و ورزش را خدمت همه ی مسئولین، جامعه ورزش اعم از خادمان ورزش تاعاملان ورزش تبریک عرض نمایم و سپاسگذار زحمات ارزنده همه عزیزان باشم مسئولین هیاتهای ورزشی چیزی نیست جز اهمیت به مردم و سلامت جامعه که خود یک عبادت است .


متن پیام سید محمد طباطبائی رئیس اداره ورزش و جوئانان شهرستان نجف آباد بمناسبت 26 مهر روز تربیت بدنی و ورزش
باسلام و درود بر سرور و سالار شهیدان و آزادگان جهان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و گرامیداشت روز 26 مهرماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش خدمت همه تلاشگران عرصه ورزش در شهرستان نجف آباد شهر طلایی ورزش ، مطمئنا" تربیت بدنی و ورزش نماد سلامت ، نشاط و صلابت برای حفظ ارزشهای والای انسانی است که بدون شک مسئولین شهرستان در راستای ایجاد فضائی مناسب و ایجاد بسترهای لازم برای اعتلای ورزش این دیار همت گمارده و با تأسی از فرمایش گهربار رهبر معظم انقلاب که میفرمایند امر به ورزش امربه معروف است ، تمام سعی و تلاش خود را در راستای همگانی نمودن ورزش در شهرستان و توسعه زیر ساختهای ورزش قهرمانی به کار برده است که جا دارد در همین راستا از رهنمودها و ارشادات حضرت حجة الاسلام والمسلمین حاج آقا حسناتی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه نجف آباد و رهنمودها و حمایتهای معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان جناب اقای محمودی و معاونین محترم فرمانداری ویژه شهرستان ، همچنین از زحمات و حمایتهای بی شائبه نماینده محترم شهرستان جناب آقای ابوترابی و از حمایتها و تلاشهای مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان جناب آقای دکترسلطان حسینی و کلیه همکاران محترم ستادی در اداره کل و همکاران اداره ورزش و جوانان شهرستان و تلاش و مساعی جامعه ورزش شهرستان اعم ازروسا و نایب رئیسان و سایر اعضاء هیأتهای ورزشی ، معلمین زحمت کش ورزش ، قهرمانان ، داوران و مربیان ، مدیران محترم باشگاههای سطح شهرستان که موجبات طلایه داری و طلائی شدن ورزش این شهرستان در سطوح ملی و استانی را رقم زده اند صمیمانه تشکر نمایم ؛ امیداست در سایه تعامل و همکاری بین سایر ارگانها و نهادهای شهرستان همچون گذشته شاهد اعتلای نام ورزش این شهرستان باشیم.
اینجانب یکبار دیگر ضمن گرامیداشت 26 مهرماه برای همه شما عزیزان و تلاشگران عرصه ورزش از درگاه رب العالمین روزگاری سرشار از موفقیت و سربلندی مسئلت مینمایم.
 

**پیام تبریک محمد رضا حاج علی اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار به مناسبت هفته تربیت بدنی
هفته تربیت بدنی فرصت ارزشمندی برای آشنایی بیشتر جامعه با موضوع مهم ورزش و زمینه مناسبی برای تعیین اهمیت و آثار آن در ابعاد فردی و اجتماعی است .ورزش بعنوان پدیده  اجتماعی و فرهنگی نقشی اساسی و بنیادی در زندگی امروز دارد ورزش رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت،
ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است. و بر این اساس ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزشها محسوب می شود. از این منظر ورزش هیچگاه محدود به زمان و مکان نبوده و باید شرایطی فراهم شود تا با نهادینه شدن فرهنگ ورزش،این مهم به عنوان یک اصل و نیاز اساسی مورد اهتمام همه خانواده ها و تک تک اقشار جامعه، قرار گیرد.
امسال به حول قوه الهی در شهرستان برخوار سالن کربکند، دلیگان، اسلام آباد و کمشچه به افتتاح رسید و سالن علی آباد ملاعلی، سین، محسن آباد و بانوان دولت آباد نیز در بهمن سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
در پایان اینجانب فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به کلیه همکارانم و دست اندرکاران امر تربیت بدنی و ورزش، پیشکسوتان، مربیان، ورزشکاران، قهرمانان و کلیه حامیان ورزشی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون جامعه ورزشی را مسئلت می نمایم.

** متن پیام تبریک حسین صفری رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان نطنز به مناسبت هفته تربیت بدنی
                                              بسم الله الرحمن الرحيم

مقام معظم رهبری " ورزش، اطمینان و اعتماد نفس در انسان ایجاد مى‏کند وجوان را به خودش مطمئن و خاطر جمع مى‏کند.
فرا رسيدن هفته تربيت بدني و ورزش را گرامي ميداريم و اين هفته را به همه پيشكسوتان ،مربيان داوران ، ورزشكاران و مسئولين هيئت هاي ورزشي  شهرستان تبريك مي گويم اميد است با تلاش و همدلي همه شما بزرگواران فرهنگ ورزش درجامعه توسعه يابد و با همگاني شدن ورزش بتوانيم در كشف استعدادها براي فتح قله هاي قهرماني همچون گذشته  گام برداشته و در پيشبرد ورزش شهرستان موفق باشيم .سلامتي و بهروزي همه شما عزيزان را ازدرگاه خداوند منان مسئلت دارم .اميدوارم در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و اعتلاي ورزش شهرستان موفق و پيروزباشيد.

**ابوذر فردنژاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل طی پیامی هفته تربیت بدنی وورزش را تبریک گفت.

روز تربیت بدنی و ورزش، روز اندیشیدن به روش های توسعه و رشد وجودی انسان و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی است.
ورزش و تربیت بدنی به عنوان یک پدیده تربیتی سازنده و مفید در غنای فرهنگی جامعه حائز اهمیت است و بر این اساس ورزش وسیله ای برای رشد وجودی و کمال انسان و عامل همبستگی اجتماعی و انتقال فرهنگ ها و ارزش ها محسوب می شود .
فرا رسيدن هفته تربيت بدني و ورزش را گرامي ميداريم و اين هفته را به همه پيشكسوتان ،مربيان ،داوران و ورزشكاران و مسئولين هيئت هاي ورزشي و خیرین ورزشیار تبریک و تهنیت گفته، اميد است با تلاش و همدلي همه شما بزرگواران فرهنگ ورزش درجامعه توسعه يابد و با همگاني شدن ورزش بتوانيم در كشف استعدادها براي فتح قله هاي قهرماني وملي  همچون گذشته  گام برداشته و در پيشبرد ورزش شهرستاند موفق باشيم .
سلامتي و بهروزي همه شما عزيزان را ازدرگاه خداوند منان مسئلت دارم .اميدوارم در راه خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و اعتلاي ورزش شهرستان موفق و پيروزباشيد.


نظرات شما

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :  

سخن روز
پایگاه خبری ورزش اصفهان / اخبار / آرشیو اخبار / پیام تبریک روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها به مناسبت هفته تربیت بدنی
پیوندها
گزارش تصویری
دوره توانمند سازی رسانه و فضای مجازی 29 مهر
مسابقات دارت کارکنان ادارات استان اصفهان گرامیداشت هفته تربیت بدنی 29 مهر
مراسم عزاداری کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان در دهه دوم محرم 29 مهر
معرفی پیشکسوتان
نظرسنجی
به نظر شما سهم ورزش بانوان استان اصفهان در پوشش رسانه های استان چقدر است؟


آمار بازدید سایت